Поиск
  • daghivictor

Turneul Viitorul. Sud - Dacia Buiucani 1-1


Echipa Dacia Buiucani alcătuită din jucători născuți în anii 2006 și 2007 a terminat la egalitate, 1-1, meciul cu reprezentativa regiunii Sud, jucat la Cahul, în cadrul etapei a patra a turneului național Viitorul.

Golurile au fost marcate de Marat Tișenco în min. 59, pentru reprezentativa regiunii Sud, respectiv, Ilie Efros (min. 3), pentru Dacia Buiucani.

Componența echipei noastre: Daniel Rusu, Cristian Pruteanu (Marc Pitușcan, 54), Dumitru Străistaru, Alexandru Gorșa (Sorin Balan, 46), Alexandru Macari (Ionuț Godiac, 54), Ilie Efros (Daniel Țurca, 54), Vlad Pascari, Alexandru Ursu (Adrian Munteanu, 46), Antonii Josan, Laurentin Pueblo (Dragoș Dulea, 46), Dan-Teodor Andrian. Antrenor: Sergiu Străistaru

Echipa noastră va juca următorul meci pe 15 august, la Joma Arena, cu Petrocub.


Просмотров: 31Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все