Поиск
  • daghivictor

Turneul Viitorul. Dacia Buiucani - Centru 0-1Echipa Dacia Buiucani alcătuită din jucători născuți în anii 2006 și 2007 a pierdut azi cu 1-0 meciul cu reprezentativa regiunii Centru, în cadrul etapei a doua a turneului național Viitorul.


Unicul gol a fost marcat de Sandu Tofan în minutul 42.


Componența echipei noastre: Adrian Munteanu, Cristian Pruteanu (Daniel Țurca, 65), Dumitru Străistaru, Alexandru Gorșa, Alexandru Macari (Marc Pitușcan, 45, Marc Andronic, 54), Ilie Efros, Vlad Pascari (Lucian Calestru, 45), Alexandru Ursu, Antonii Josan, Laurentin Pueblo (Dragoș Dulea, 45), Dan-Teodor Andrian. Antrenor: Sergiu Străistaru


Echipa noastră va juca următorul meci pe 16 iunie, la Cahul, cu selecționata regiunii Sud.

Просмотров: 113Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все